Nástěnný kalendář na podporu Leteckého muzea Kunovice v prodeji.

03.11.2014 22:48

Kalendář na rok 2015 je výsledkem několikaměsíční práce lidí s myšlenkou pomoci dobré věci. Na všech snímcích jsou vyfotografovány dívky s letouny v Leteckém muzeu Kunovice. Snažili jsme se vytvořit kalendář "tak trochu jinak” než je u leteckých kalendářů obvyklé a jsme přesvědčeni, že ve Vašich prostorách ostudu rozhodně neudělá.

Snímek na měsíc říjen byl vybrán jen díky pomoci veřejnosti a to hlasováním příznivců na FB stránce. Výsledky hlasování jsou zde a následné finální hlasování nleznete zde.

Jako bonus ke každému kalendáři obdržíte unikátní certifikát s pořadovým číslem.

Všichni, kdo na kalendáři pracovali, se vzdali nároku na honorář a výtěžek z prodeje je věnován na další rozvoj muzea.

Velikost kalendáře je 60 x 42 cm a obsahuje 14 listů.

Autoři kalendáře:

Miroslav Kirinovič

narozen 3. 5.1959 v Brně

Fotograf a kameraman společnosti OK tandem s.r.o. Tandemové seskoky.

Publikace fotografií v časopisech, galerii artlimited.net, sensual-photography.eu, vogue.it.

Výstavy fotografií v kavárně Mezanine a Gracian v Brně , fotografie na plátně.

Autorská tvorba, fotografie na zakázku.

Vladimír Kovařík

narozen 25. 9. 1965 v Uherském Hradišti

Designer, vedoucí ateliéru 3D design na Fakultě multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně.

Účast na kolektivních výstavách: Česká republika, Slovensko, spolková republika Německo, Lotyšsko, Maďarsko.

Samostatné výstavy: Galéria FX Banská Bystrica -SK, Outdoorgallery Nitra - SK.

Předseda Art Directors Club Zlín.

Kalendář vytiskla v nákladu 250 ks tiskárna MARTY PLUS a zušlechtění kalendáře povrchovou úpravou provedla firma PLASTOL Kunovice.

Na vzniku kalendáře se dále podíleli a velké poděkování si zaslouží:

Partneři: Slovácký aeroklub Kunovice, FMK UTB ve Zlíně, Město Kunovice, Moderní škola fotografie, OK tandem s.r.o., WASCO.cz, MARTY+, Igor Adler, Vendula Lukesová, Tereza Hrabcová, David Mikulášek, Dušan Kraváček, Zdeněk Svoboda, Josef Hajchl, Jan Voda, Jan Kulišťák.

Modelky: Anethe Heinrich, Jana Dostálová, Jana Neuwirthová, Monika Vaculíková, Nikola Hrabcová, Simona Buchtová, Soňa Horehleďová, Verča Šloufová, Veronika Křížová, Zuzana Galetková.

Děkujeme také všem podporovatelům, pomocníkům, přátelům a příznivcům Leteckého muzea Kunovice.

Fotogalerie kalendáře zde!

Kalendář můžete objednávat ZDE

Letecké muzeum v Kunovicích pobočka Slováckého aeroklubu Kunovice Letecká 1383
686 04 Kunovice
Czech Republic

Pokladna: +420 727 909 510 muzeum-kunovice@seznam.cz IČ: 05675171
Zapsaný ve spolkovém rejstříku vedeném KS v Brně ve vložce L pod č. 22318

Bankovní spojení:
Československá obchodní banka, ČSOB konto pro nezisk.organizace, číslo účtu:
278 007 215 / 0300

CZ87 0300 0000 0002 7800 7215
BIC (SWIFT) CEKOCZPP

ODPOVĚDNÁ OSOBA:
Martin Hrabec
mobil: +420 602 749 358

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.