PŔÍSNĚ TAJNÁ MISE aneb SUPERDĚTI V NOČNÍM MUZEU

27.03.2015 11:42

Ve spolupráci s Městskou knihovnou Kunovice, která i letos pro děti zorganizovala tradiční knihovnickou akci "Noc s Andersenem", jsme podíleli na realizaci této přísně tajné mise.

Téma letošní pohádkové noci byl komiks a superhrdinové a proběhla v pátek 27. 3. 2015 ve večerních hodinách.

Kde jinde se můžou pravé superhrdinské děti učit superhrdinským špásům než v prostředí přísně tajné letecké základny? Knihovnice nás nemuseli vůbec nijak přemlouvat, a jelikož máme rádi podobné taškařice, ihned jsme nabídli spolupráci s vymýšlením a realizací té pravé superhrdinské akce. A tak se husto přísně utajenou noční základnou, jak jinak, stalo poprvé Letecké muzeum v Kunovicích. Pro jedenáct dětí proběhla nefalšovaná noční hra pod vedením komiksových hrdinů Piňdi, Obelixe, Želvy Ninja, pilota Big-v-Lese, Kapitána Skokdoplachty, Sky Kuldy, Detektiva Detektora, Iron Pána a G.I. Strejdy. Superděti se učily samé užitečné a pro superhrdinu nepostradatelné věci jako např. ošetření a evakuace zraněných plyšáků, práci s detektorem kovů, střelbu na cíl, evakuace z hořícího letadla bez paniky, průchod minovým polem či díky morseovce zneškodnění časované letecké bomby.Všechny superděti splnily úkoly na výtečnou, přežily všechny nástrahy a staly se tak pravými nefalšovanými superhrdiny.

Největší odměnou pro celý superštáb bylo, že se děckám z nočního muzea ani nechtělo do tepla knihovny. Proto jsme připraveni tuto akci zopakovat i pro děti ze širokého okolí během letních prázdnin.

Děkujeme milým kunovským superknihovnicím za inspiraci, skvěle připravenou organizaci, rekvizity, atmosféru a prima náladu. Budeme se těšit na další spolupráci.

Superletu zdar!

Foto archiv MKK

Foto z akce

Městská knihovna Kunovice FCB profil

Kontakt

Letecké muzeum v Kunovicích pobočka Slováckého aeroklubu Kunovice Letecká 1383
686 04 Kunovice
Czech Republic

Pokladna: +420 727 909 510

Identifikátor datové schránky: qe66vn
muzeum-kunovice@seznam.cz IČ: 05675171
DIČ: CZ05675171
Zapsaný ve spolkovém rejstříku vedeném KS v Brně ve vložce L pod č. 22318

Bankovní spojení:
Československá obchodní banka, ČSOB konto pro nezisk.organizace, číslo účtu:
278 007 215 / 0300

CZ87 0300 0000 0002 7800 7215
BIC (SWIFT) CEKOCZPP

ODPOVĚDNÁ OSOBA:
Martin Hrabec

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.